Dom, ul. Wiosenna

Wiosenna, Kościerzyna, pomorskie

  • 499 850 zł
  • 80 m²
  • 6 248,13 zł/m²

Zdjęcie

Krystyna Stakhov...

Skontaktuj się

Dom, ul. Wiosenna

Wiosenna, Kościerzyna, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

499 850 zł

80 m²

6 248,13 zł/m²

Dom, ul. Wiosenna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

499 850 zł 80 m² 6 248,13 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
159 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

159 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 499 850 zł (6 248,13 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Kościerzynie)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 80 m², 3 pokoje (2 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 159 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny dom z ogrodem komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja.
Szukasz miejsca, które łączy wygodę mieszkania z prywatnością domu? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą zyskać własny ogród, funkcjonalny układ oraz nowoczesne rozwiązania wszystko w atrakcyjnej cenie.
Lokalizacja: Kościerzyna, ul. Wiosenna Osiedle 4 Pory Roku. (...)

Agent

Krystyna Stakhova

880 813...

880 813 135

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krystyna Stakhova

880 813...

880 813 135

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl