Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kościerzyna

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Kościerzyna,pomorskie

408 999 zł53 m² 7 716,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

<!-startfragment-> Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone przy ul. Norwida w Kościerzynie. Lokal wyróżnia się dwustronną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Kościerzyna,pomorskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2 składające się z: -holu -2 pokoi ( duzy salon ok. 35 m i sypialnia ) -duża kuchnia -łazienka z prysznicem i wanną.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²520 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny budynek handlowo-usługowy | 520 m | ul. Różana, kościerzyna Szukasz miejsca, które od pierwszego dnia zacznie na siebie zarabiać? Przy ul. Różanej w Kościerzynie czeka budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł168 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty: - piękny dom wolnostojący z licznymi nasadzeniami w ogrodzie; - nieopodal jezioro Wierzysko; - gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych; - 4 kilometry do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

240 200 zł1 201 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa 1201 m z mpzp Kościerzyna Są nieruchomości, które kupuje się tylko pod dom. Są też takie, które dają realne możliwości i elastyczność na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Wiosenna

Kościerzyna,pomorskie

537 200 zł80 m² 6 715 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom z ogrodem 408 m w Kościerzynie przestrzeń, prywatność i nowoczesny styl życia Szukasz miejsca, które daje więcej niż mieszkanie w bloku? To wyjątkowa oferta dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Wiosenna

Kościerzyna,pomorskie

499 850 zł80 m² 6 248,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Nowoczesny dom z ogrodem komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja. Szukasz miejsca, które łączy wygodę mieszkania z prywatnością domu? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kościerzyna,pomorskie

380 000 zł47,84 m² 7 943,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Światło, przestrzeń i spokój codzienność, która robi różnicę. To mieszkanie od pierwszego wejścia daje poczucie harmonii. Naturalne światło wypełnia salon, podkreślającego przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 464 m² 177,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1464 m - mpzp - Kościerzyna, ul. Mała Kolejowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1464 m , położoną w Kościerzyna przy ul. Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

799 000 zł336 m² 2 377,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:914 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w bardzo pożądanej lokalizacji - Lubań koło Kościerzyny w seru Kaszub, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Kupujący bez.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 101 m² 207,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Działka budowlana w urokliwym i spokojnym miejscu w Kościerzynie! Nieruchomość: na sprzedaż działka w Kościerzynie, idealna pod budowę wymarzonego domu. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł200 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Polecam Państwu solidny dom po termomodernizacji. Dom jest z 1989 roku, natomiast w 2025r. przeszedł kilka remontów i modernizację w postaci wymiany głównego źródła zasilania na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Kościerzyna,pomorskie

2 100 000 zł3 920 m² 535,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duży budynek biurowo-techniczny w centrum Kościerzyny: - zlokalizowany w pobliżu kluczowych punktów miasta, - w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Towarowa

Kościerzyna,pomorskie

799 000 zł5 632 m² 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka przemysłowo - usługowa w Kościerzynie! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kartuska

Kościerzyna,pomorskie

1 049 000 zł880 m² 1 192,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:318 m²

Wielofunkcyjna Rezydencja w Kościerzynie - Dom i Biznes pod jednym dachem! Szukasz przestrzeni, która zapracuje na siebie? Przedstawiamy solidny dom o powierzchni 318 m , łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 872 zł39,15 m² 8 808,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,15 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,53 m² 10 530,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,53.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Sienkiewicza

Kościerzyna,pomorskie

2 100 000 zł3 920 m² 535,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 135 m²

Kościerzyna, budynek biurowo - techniczny, 3920 m2, sprzedam, 2 100 000 zł netto. Duży budynek biurowo-techniczny (usługowy) w centrum Kościerzyny, w pobliżu Rynku. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Przemysłowa

Kościerzyna,pomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapoznaj się z naszą niepowtarzalną ofertą! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 584 m² 315,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w centrum miasta, dogodny dojazd do nieruchomości a przede wszystkim możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

260 000 zł1 464 m² 177,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1464 m , zlokalizowana w Kościerzynie przy ul. Małej Kolejowej. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Lekko.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł509 m² 1 768,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam po dodatkowe informacje oraz na prezentację Bartosz Kukliński Specjalista ds. nieruchomości tel:   Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 509 m2 w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 075 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 1 km do jeziora Liniewskiego - 20 minut do Kościerzyny - 55 minut do Gdańska - Zrobione ogrodzenie - Asfaltowa droga dojazdowa - Spokojna okolica lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

468 999 zł44 m² 10 659,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

<!-startfragment-> Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z windą - Kościerzyna Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,79 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kartuska

Kościerzyna,pomorskie

60 000 zł19 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Murowany garaż w samym centrum Kościerzyny! Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

20 664 zł861 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w Kościerzynie w województwie pomorskim 60 km od Gdańska. Powierzchnie magazynowe na wynajem to 600 m2 oraz 261 m2. Możliwość wynajmu całości lub potrzebnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł447 m² 1 921,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta tylko u Nas! Działka mieszkaniowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , idealne dla jednej osoby lub pary, w spokojnej okolicy blisko centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Sienkiewicza

Kościerzyna,pomorskie

2 100 000 zł3 920 m² 535,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży budynek biurowo-mieszkalny w centrum Kościerzyny, w pobliżu Rynku. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 135 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł703 m² 355,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ( plan miejscowy, zabudowa jednorodzinna ) o powierzchni 703 m2, całkowicie ogrodzona. Na działce kilka drzewek owocowych. Działka uzbrojona w wodę, kanalizacje, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Jeśli marzysz o własnym domu kaszubskim nad jeziorem, z prywatną linią brzegową to właśnie go znalazłeś! Własne zejście do wody, widok na jezioro i otaczającą zieleń tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,91 m² 4 989,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe mieszkanie dwu pokojowe w Kościerzynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

295 000 zł39,50 m² 7 468 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, to idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Wiosenna

Kościerzyna,pomorskie

494 900 zł80 m² 6 186,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty doskonała lokalizacja - około 1,8 km od centrum Kościerzyny.